Samozatrudnienie w Anglii

Self-employed to jednoosobowa działalność gospodarcza, która nie posiada osobowości prawnej. Jest to najprostsza forma działalności gospodarczej na terenie UK. Osoby, które zdecydowały się na samozatrudnienie w Anglii zobowiązane są do składania rocznych sprawozdań finansowych, które obejmują osiągnięte przychody, poniesione koszty i wypracowany zysk, na podstawie którego wyliczany jest podatek do zapłaty. Self-employed oznacza formalną rejestrację samozatrudnienia, której konsekwencją jest płacenie podatków i składek ubezpieczenia społecznego, a także składanie corocznego zeznania podatkowego.

Nie posiadasz jeszcze własnej firmy? Proponujemy kompleksową rejestrację działalności self-employed wraz z potwierdzeniem procesu rejestracji. Do rejestracji samozatrudnienia wymagany jest jedynie numer ubezpieczenia społecznego.

Pracujesz na własny rachunek? Skontaktuj się z naszymi specjalistami w zakresie rejestracji i prowadzenia księgowości dla osób samozatrudnionych w UK.

Rozliczenie self-employed

self-employed, samozatrudnienie w AngliiW TaxAngels prowadzimy rozliczenie podatkowe dla osób, które pracują w ramach self-employed. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy dopasować świadczone usługi indywidualnie do każdego klienta. Przygotowaliśmy dwa warianty rozliczenia samozatrudnienia w zależności od Twoich potrzeb. Wybierz najlepszą dla Ciebie opcję rozliczania podatkowego w UK!

Pakiet Standard obejmuje rozliczenie roczne dla self-employed.

Pakiet Premium to dodatkowo:

  • program do fakturowania
  • elektroniczne archiwum dokumentów
  • telefoniczne konsultacje księgowe

Self-employed

(samozatrudnienie w UK – tylko dla brytyjskich rezydentów)

Pracujesz na własny rachunek?
Jesteś self-employed w Anglii?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dwa warianty rozliczenia samozatrudnienia w zależności od Twoich potrzeb.

Wybierz opcję najlepszą dla Ciebie!

Napisz do nas lub zostaw kontakt – oddzwonimy

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
Call Now Button