Samozatrudnienie w UK i rozliczenie self employed - taxangels.pl

Samozatrudnienie w Anglii

Self-employed to jednoosobowa działalność gospodarcza, która nie posiada osobowości prawnej. Jest to najprostsza forma działalności gospodarczej na terenie UK. Osoby, które zdecydowały się na samozatrudnienie w Anglii zobowiązane są do składania rocznych sprawozdań finansowych, które obejmują osiągnięte przychody, poniesione koszty i wypracowany zysk, na podstawie którego wyliczany jest podatek do zapłaty. Self-employed oznacza formalną rejestrację samozatrudnienia, której konsekwencją jest płacenie podatków i składek ubezpieczenia społecznego, a także składanie corocznego zeznania podatkowego.

Nie posiadasz jeszcze własnej firmy? Proponujemy kompleksową rejestrację działalności self-employed wraz z potwierdzeniem procesu rejestracji. Do rejestracji samozatrudnienia wymagany jest jedynie numer ubezpieczenia społecznego.

Pracujesz na własny rachunek? Skontaktuj się z naszymi specjalistami w zakresie rejestracji i prowadzenia księgowości dla osób samozatrudnionych w UK.

Rozliczenie self-employed

self-employed, samozatrudnienie w AngliiW TaxAngels prowadzimy rozliczenie podatkowe dla osób, które pracują w ramach self-employed. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy dopasować świadczone usługi indywidualnie do każdego klienta. Przygotowaliśmy dwa warianty rozliczenia samozatrudnienia w zależności od Twoich potrzeb. Wybierz najlepszą dla Ciebie opcję rozliczania podatkowego w UK!

Pakiet Standard obejmuje rozliczenie roczne dla self-employed.

Pakiet Premium to dodatkowo:

  • program do fakturowania
  • elektroniczne archiwum dokumentów
  • telefoniczne konsultacje księgowe

Napisz do nas lub zostaw kontakt – oddzwonimy

Szybki kontakt!
+
Wyślij!