Blog o założeniu i prowadzeniu firmy w Wielkiej Brytanii - Tax Angels
Londyn wieczorem w tle Big Ben
Czym jest numer NIN?
NIP, a więc Numer Identyfikacji Podatkowej,w Anglii jego odpowiednikiem jest NIN. Ten termin znany jest wszystkim w UK i nikomu nie trzeba wyjaśniać tego pojęcia. Czym jest National Insurance Number i jak go uzyskać?
otwieranie firmy w uk
Korzyści prowadzenia spółki LTD w Wielkiej Brytanii
Czy prowadzenie biznesu może być tańsze? Aby zoptymalizować koszty, wielu polskich przedsiębiorców przeniosło firmę do Wielkiej Brytanii. Jakie korzyści płyną z prowadzenia tam spółki LTD? Ile czasu i pieniędzy można zaoszczędzić w porównaniu do biznesu prowadzonego na terenie Polski?
podatki uk
Jak obniżyć podatek na koniec roku obrotowego?
Wraz z kończącym się rokiem często analizujemy minione wydarzenia oraz planujemy przyszłość. Każdy odpowiedzialny przedsiębiorca powinien na bieżąco oceniać swoją sytuację biznesową i wyciągać wnioski, a koniec roku jest dobrym momentem na zbiorcze podsumowanie naszych działań.
biznes w uk
Kto może założyć firmę w Wielkiej Brytanii?
Rozpoczęcie prowadzenia działalności wiąże się z koniecznością podjęcia kilku kluczowych decyzji takich jak zakres świadczonych usług, rodzaj sprzedawanych towarów, forma prawna działalności i wielu innych zależnych od rodzaju biznesu i branży, w które będziemy działać. Dzisiaj odpowiemy na pytanie nurtujące wielu Polaków rozważających założenie firmy w Wielkiej Brytanii, a mianowicie kto może taką działalność zarejestrować i w jakiej formie.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!