Wirtualne biuro – jakie korzyści dla przedsiębiorcy?

adres dla firmyKażdy przedsiębiorca przy rejestracji spółki Ltd musi podać dane adresowe, które widoczne są w ogólnodostępnym rejestrze Companies House. Co zrobić aby miejsce zamieszkania nie było możliwe do odnalezienia przez przypadkowe osoby w internecie? Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem jest wynajem adresu rejestracyjnego i biznesowego dla spółki.

Adres rejestrowy spółki Ltd w Companies House

Osoby prowadzące spółkę Ltd zostają wpisane do brytyjskiego rejestru spółek handlowych Companies House (polskiego odpowiednika KRS-u), czyli rejestru dostępnego w sieci. Informacje udostępniane przez Companies House są jawne. Oznacza to, ze każdy może znaleźć podstawowe dane dotyczące osób, które zarejestrowały spółkę Ltd.

Co zrobić aby miejsce zamieszkania przedsiębiorcy nie zostało upublicznione w Companies House?

Przedsiębiorcy często rejestrując firmę na udostępnionym adresie przez firmy odpowiedzialne założeniem spółki Ltd, nie myśląc że ich adres prywatny może pojawić się w rejestrze. Nie wszyscy jednak chcą aby ten adres został udostępniony w internecie. Jeżeli zależy nam na ochronie prywatności i nie rozpowszechnianiu miejsca zamieszkania swojej rodziny warto rozważyć zgłoszenie w Companies House innego miejsca. Rejestracja spółki Ltd w zakresie dostępnym przez naszą kancelarię umożliwia zachowanie prywatności przedsiębiorcy poprzez udostępnienie adresu korespondencyjnego również dla dyrektorów spółki.

Wirtualne biuro jako tania alternatywa dla małych firm

Wynajem tradycyjnego biura jest dość kosztowny (tym bardziej w Londynie), szczególnie biorąc pod uwagę stale rosnące ceny najmu mieszkań i lokali użytkowych. Wielu przedsiębiorców nie potrzebuje również dodatkowego miejsca do pracy, gdyż najwygodniejszym rozwiązaniem dla nich jest praca w domu i właśnie dla takich osób optymalnym rozwiązaniem może okazać się wynajem naszego adresu, co jest znacznie tańsze od wynajmu standardowego lokalu użytkowego.

Wirtualne biuro nazywane również e-biurem jest to realna firma udostępniająca adres, pod którym inni przedsiębiorcy mogą zarejestrować swoją spółkę Ltd oraz skorzystać z pakietu usług dodatkowych takich jak odbieranie korespondencji, wynajem sali konferencyjnej do spotkań z kontrahentami, pomoc prawna, informatyczna, księgowa oraz szeroki zakres usług biurowych. Założenie spółki Ltd jest zatem możliwe z dowolnego miejsca, bez konieczności posiadania tytułu prawnego do lokalu, którego czasem z różnych przyczyn nie jesteśmy w stanie uzyskać. E-biuro oznacza sporą oszczędność pieniędzy wydawanych zazwyczaj na wynajem i urządzenie tradycyjnego biura oraz zakup wyposażenia. Prestiżowy adres miejsca prowadzenia działalności jest dostępny bardzo niskim kosztem, co może nam pomóc w pozyskaniu klientów i zapewnić pozytywne postrzeganie naszej firmy wśród potencjalnych kontrahentów.

Adres dla spółki Ltd w Londynie

Jak widzisz istnieje proste i stosunkowo tanie rozwiązanie na ochronę prywatności osoby prowadzącej spółkę Ltd. Jeżeli rozważasz wynajem adresu dla spółki to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą adresu dla Twojej firmy w centrum Londynu.

Dodatkowo poza udostępnieniem adresu do rejestracji firmy oferujemy szereg usług dodatkowych, takich jak:

  • Odbieranie poczty
  • Skanowanie poczty przychodzącej
  • Przekazywanie poczty przychodzącej na wskazany adres
5/5 - (1 vote)
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
Call Now Button